subota 28.10.2017.
22:43

Tri gola, devet bodova, šta ćete lepše...

Beta/Angelo Carconi/ANSA via AP

Gde je stala u prethodna dva kola, u mečevima protiv Torina (1:0) i Krotonea (1:0), Roma je nastavila i večeras na svom terenu, u prvenstvenoj utakmici protiv Bolonje.

Još jedan ''minimalac'', još jedna pobeda rezultatom 1:0, a ovoga puta za nova tri boda pobrinuo se Stefan El Šaravi, koji je u 33. minutu postigao prelep pogodak, posle asistencije Pelegrinija sa desne strane.

Prvo poluvreme bilo je zanimljiviji deo meča, u nastavku su Rimljani bez većih problema završili posao i upisali treći uzastopni trijumf u Seriji A.

Istovremeno, ovo je i treći uzastopni poraz Bolonje koja je i dalje na 14 osvojenih bodova, a Roma ih sada ima 24.

Srpski reprezentativac Aleksandar Kolarov nije bio akter večerašnjeg trijumfa ''Vučice'', meč je odgledao sa klupe.

podsetimo, ranije večeras u derbiju kola Juventus je kao gost slavio na ''San Siru'' protiv Milana rezultatom 2:0.