09:16

Argentinac presudan u pobedi.

EPA-EFE/WALLACE WOON

Tokom noći se igrao jedan od derbija MLS lige.

Nju Jork Red Bulsi su ugostili Inter Majami, Bekamov tim je uspeo da slavi sa 2:1 zahvaljujući golu Gonzala Iguaina u 81. minutu.

I to kakav gol, pogledajte OVDE.

Novopridošlica iz Juventusa je imao dosta problema na svom debiju, sada je uspeo da se iskupi. Pipita je preuzeo odgovornost u 81. minutu i sjajnim slobodnjakom doneo sva tri boda timu iz Majamija.

Kristijano Ronaldo je u jednom trenutku sastavio preko 550 dana bez gola iz slobodnog udarca, uz dosta pokušaja. Možda je i Iguain mogao da se oproba koji put.