utorak 12.03.2019.
21:48

Da li je Juventus oštećen na početku meča?

Epa/Paolo Magni

U prvih 45 minuta u dve utakmice Lige šampiona videli smo dva pogotka i mnogo uzbuđenja, naročito u Torinu.

Juventus nakon prvog poluvremena vodi rezultatom 1:0 protiv Atletika, "Stara dama" je od samog početka nametnula svoj ritam i stigla do pogotka u četvrtom minutu koji je ipak poništen zbog faula nad Oblakom.

Do kraja poluvremena probao je i Bernardeski iz slobodnog udarca, te Ronaldo i Kjelini, da bi Morata uzvratio u poslednjim trenucima prvog dela meča.

Ipak, na odmor se otišlo minimalnom prednošću koja nam garantuje odličnu utakmicu i u nastavku.

Daleko neizvesnije je u Mančesteru gde Siti ima tri gola prednosti u odnosu na Šalke.

Građani su na pravom putu da se plasiraju u narednu rundu Lige šampiona jer je pred Nemcima nemoguća misija da postignu najmanje četiri gola u narednih 45 minuta.