ponedeljak 01.05.2017.
21:09

Srpski fudbaler koji igra u Norveškoj danas se nije baš proslavio.

screenshot: Streamable.com

Jedan od najboljih igrača Rozenborga na startu ove sezone u Norveškoj jeste Milan Jevtović, nekadašnji fudbaler Borca i potencijalni reprezentativac naše zemlje.

Ovaj krilni fudbaler je danas odigrao sasvim solidnu utakmicu, ali je morao u 82. minutu da napusti teren zbog direktnog crvenog kartona, bio je to veoma loš start momka iz Družetića kod Gornjeg Milanovca.

Inače, Rozenborg je savladao Sarpsborg sa 1:2 u derbiju prvenstva Norveške, jer su upravo ova dva tima na čelu prvenstva nakon 6 mečeva.

Bendtner je doveo goste u prednost od 0:1, da bi Tomasen izjednačio u 80. minutu. Samo minut kasnije, Rozenborg stiže do pobede preko Bakenge.

Inače, za Sarpsborg danas nije igrao nekadašnji golman OFK Beograda, Stefan Čupić, pošto je meč presedeo na klupi.