23:36

Uzbudljivo u Rusiji.

rfpl.org
rfpl.org

Krasnodar je uspeo da savlada Samaru na svom terenu golom u poslednjim momentima utakmice, strelac je bio Klaeson iz penala, a napominjemo da je domaćin imao igrača manje od 71. minuta kada je Petrov dobio crveni karton.

Ekipa za koju je Uroš Spajić odigrao svih 90 minuta je tako stigla do nove pobede i do samo tri boda zaostatka u odnosu na vodeli Zenit koji ima utakmicu manje.

Kod gostiju Vanja Vučićević nije igrao, kao i Srđan Mijailović koji je i dalje povređen.

U velikom moskovskom derbiju Spartak je dočekao na "Otkritije areni" CSKA, a kao pobednici su izašli gosti.

Videli smo dva gola, CSKA je slavio sa 0:2, a strelac oba gola bio je Sigurdson. Prvi gol je postigao u 46. minutu, drugi u 55.

Pored ova dva meča, danas je odigran i duel Anžija i Dinama iz Moskve, pobednika nije bilo, 1:1. Ponče je bio strelac za domaće, dok je Toni Šunjić postigao gol za goste.