Rusija - Debi Poletanovića i Trujića, sjajni Luka Đorđević, Grofov Arsenal opet prokockao vođstvo

17:48

Po ko zna koji put ove sezone, ekipa Arsenala nije uspela da do kraja meča zadrži stečenu prednost.

Screenshot/YouTube/Арсенал ТВ

U Rusiji se ovog vikenda igra deveto kolo tamošnje Premijer lige, a današnji program otvorio je duel Tosna i Anžija.

Završeno je bez pobednika, 2:2, a u domaćem timu nastupila su čak trojica naših igrača. Štoper Rade Dugalić je već dugo standardni prvotimac Tosna, a danas je u startnoj postavi debitovao i Marko Poletanović, pojačanje iz Crvene zvezde.

On je na terenu proveo 85 minuta, a u poslednjih petnaest minuta nastupio je još jedan debitant, Nikola Trujić koji je u Tosno stigao iz Vojvodine.

Nešto kasnije, Rostov je dočekao ekipu Arsenala iz Tule koji sa klupe predvodi Miodrag Božović. I ovaj meč završen je istim rezultatom, 2:2, a za pobedom više mogu da žale gosti.

Božovićev tim je, naime, vodio golovima crnogorskog napadača Luke Đorđevića sa 2:1, sve do 85. minuta, kada je ekipa Rostova iznudila penal koji je u gol pretvorio Kalačev.

U ekipi Arsenala, svih 90 minuta odigrao je srpski internacionalac Goran Čaušić.