petak 10.07.2020.
23:57

Dve pobede dele Real Madrid od titule prvaka Španije.

EPA-EFE/JUANJO MARTIN

Nova pobeda Real Madrida u španskoj Primeri koja ih je dodatno približila tituli. Danas je savladana ekipa Alavesa sa 2:0 (1:0).

Igrao se deseti minut kada je Mendi prošao po levoj strani i pao u kaznenom prostoru, a sudija se nije puno dvoumio, pokazao je na belu tačku. Ima prostora za raspravku, moguće da je bilo van kaznenog prostora.

Bilo kako bilo, Karim Benzema je preuzeo odgovornost i pogodio za 1:0.

Kros je imao šansu par minuta kasnije da povisi na 2:0, a do kraja poluvremena bez bitnijih dešavanja.

Već na startu drugog poluvremena 2:0 za Real. Odlična akcija, Benzema nije bio u ofsajdu (što je VAR pokazao), dodao je do Asensija koji ne greši za 2:0.

Rutinska igra Reala do kraja utakmice, pobeda koja ih je dodatno približila tituli prvaka Španije.

Luke Jovića danas nije bilo jer je morao u izolaciju zbog koronavirusa.

Пласман обезедио SofaScore LiveScore

11 Komentara

Mirjevac
Sunday, 12.07.2020
22:15

Kako dve pobede dele, kad je real vec osvojio, sudije i Var su vec zavrsili sve pobede za real!

Wolverine
Saturday, 11.07.2020
14:51

Prosto je nevjerovatno koliko im se penala svira. Uporno se gura ekipa koja igra toliko dosadno i mlitavo.

Zoran Mihailovic
12:26

Dakle stvarno su neverovatni, pokradoše i fenjeraša. I bez usporenog snimka se videlo da je faul izvan šesnaesterca, a sudija mrtav 'ladan pokaza na belu tačku i sam potvrdi svoju odluku za 3 sekunde bez VAR-a.

Nemanjici
09:26

Ovo ne samo da je sezona koja ce se pamtiti po Covidu 19 vec i po laznim penalima kojima obasipaju fensice iz Madrida. Sramota

Mirjevac
00:57

Hahaha, rutinska" pobeda ali uz penal, kojeg nije bilo! Kao sve dosad utakmice oda kad su se pocele posle karantina pocele igrati, real jee u svakoj pobdio uz pomoc sudije i uz pomoc Var! Ja bih se stideo da sam na njihovom mestu i da sam njihov navijac! Ali videlose da oni nemaju nista ferplej u sebi i eto to je tako!

GoHardV3
12:54

Ko je pobedio u clasicu? Ah da, Barselona jos nema suta na gol :D

Mirjevac
16:28

Od kako je barcu preuzo J. Kroif, barca je cukala real stalno! Sve od 2008 svaki derbi je barca dobila, pogledaj pa ces videti, nije ti za pohfalu, pogotovo sto sudije rade za real, u zadnje godine od kad je Var uvedjen i sudije i Var rade za real! Nije ti ni za pohfalu a jos manje za utehu!

Dimebag Darrell
00:19

Drago mi je da se Asensio odlicno vratio posle povrede, predobar igrac.

Bádr Hari
00:00

ja ovo necu preziveti, kako bre da moj idol Messi ne osvoji nista? moracu da aktiviram svoje profile kao sto su boycie,xenon,04,mrki789,suarez9 i da dejstvujem. :D

Bádr Hari
Friday, 10.07.2020
23:59

i normalno sudija Manzano je ucinio sve samo da moj idol Messi ne osvoji titulu. :D

Badr Hari
23:58

Sa krađom se ide do kraja i ništa se ne prepušta slučaju. Jeste protivnik Alaves, ali ni na njih se ne izlazi bez teške artiljerije Manzana koji je u potpunosti opravdao Perezov uloženi novac: nije mu trebalo više od 10-ak minuta da izmisli penal za Real. :D Svaka utakmica po izmišljen penal, gol iz ofsajda, nesvirani čist penal za protivnika i/ili poništen čist gol protivniku i eto je ukradena titula. Jeste Real celo drugo poluvreme igrao znatno oslabljen jer im se povredio Manzano, ali je rezervni sudija zablistao već posle 5-6 minuta nastavka priznavši Realu gol iz čistog ofsajda.