''Šamar'' Jokanovom Makabiju u Tel Avivu, Rajkoviću puna mreža...

ponedeljak 26.10.2015.
23:24

Neočekivan poraz doživeo je šampion Izraela, Makabi iz Tel Aviva u duelu sa Beitarom. Rajković četiri puta kapitulirao.

BETA/AP Photo/Paulo Duarte

U poslednjoj utakmici osmog kola šampionata Izraela, Makabi iz Tel Aviva je kao domaćin poražen od Beitara iz Jerusalima rezultatom 4-2.

Junak pobede gostiju bio je trostruki strelac Rukavitsja, koji je postigao prva tri gola za Beitar, a strelac četvrtog bio je Koen u 64. minutu meča.

Oba gola za Makabi postigao je Eran Zahavi u prvom poluvremenu, posle njegovih pogodaka Makabi je vodio sa 2-1, ali u finišu prvog i u prvom delu drugog poluvremena, gosti su posle odličnih kontri nemilosrdno tresli mrežu nemoćnog Rajkovića.

Ipak, i pored ovog poraza, Jokanovićev tim je zadržao vodeću poziciju sa 16 bodova, ali mu se na vrhu pridružio i Hapoel Ber Ševa.

U prilogu su večerašnji golovi Beitara, uglavnom posle situacija jedan na jedan sa Rajkovićem koji tu ništa nije mogao.

Prvi gol Rukavitsje (0:1)

Drugi za izjednačenje na 2:2

Treći za preokret - 2:3

I pogodak Koena za konačnih 2:4