Sansone potvrdio da je Barsa u krizi, može li Enrike da spasi utakmicu u Viljarealu?!

nedelja 08.01.2017.
22:05

Na svom "novom" stadionu, Viljareal je ugostio aktuelnog prvaka Španije.

Beta/AP Photo/Francisco Seco

U okviru 17. kola španske Primere, "Žuta podmornica" je dočekala "Balugranu", nakon nešto više od jednog časa igre, domaća ekipa vodi.

Nakon 45 minuta nije bilo golova na "Stadionu od keramike", kako je novo ime stadiona Viljareala, da bi nakon manje od pet minuta igre u nastavku domaćin došao do prednosti.

Pato je prihvatio jednu loptu na sredini terena, krenuo je ka golu Barse a u stopu ga je pratio bivši fudbaler Sasuola Nikola Sansone.

Brazilac je nekih 30ak metara vodio loptu, stigao nadomak šesnaesterca gostiju iz Katalonije, prosledio ju je zatim do Italijana, koji ubrzo upućuje prizeman udarac ka golu ter Štegena. Lopta završava u mreži, tik uz levu stativu gola Barselone.

Podsetimo da je pre nekoliko dana Barselona izgubila u Kupu Kralja od Atletik Bilba i to sa dva igrača više, da li Viljareal može da potvrdi lošu formu čete Luisa Enrike uskoro ćemo saznati.

U nastavku pogledajte pogodak Nikole Sansonea iz 49. minuta susreta u Viljarealu.