Selta odolela Sevilji!

nedelja 10.05.2015.
23:10

Ekipa Selte uspela je da nadoknadi gol minuta protiv ekipe koja će najverovantije igrati finale Lige Evrope. Na kraju je bilo 1:1.

Beta/AP Photo / Frank Augstein

Sevilja nije uspela da zabeleži veoma važnu pobedu, iako su imali gol prednosti protiv veoma disciplinovane ekipe Selte.

Ovim nerešenim rezultatom Sevilja je na 5. mestu, sa tri boda manje od Valensije koja se nalazi na mestu koje vodi u kvalifikacije za Ligu šampiona.

Povela je Sevilja golom sjajnog Gameira na asistenciju Aspasa, ali njihova radost trajala je samo do 58. minuta.

Tada je Aribas zaustavio jednog od napadača Selte u šesnaestercu, sudija Karlos Velasko je pokazao na belu tačku.

Siguran izvođač ovog kaznenog udarca bio je Santi Mina, koji je na ovaj način postavio konačan rezultat meča.

Imala je Sevilja jednu priliku da preko Karlosa Bake dobije ovu utakmicu, ali Kolumbijac nije bio najprisebniji u šesnaestercu domaćih.