nedelja 24.01.2021.
16:57

Odlična partija reprezentativca Srbije.

EPA-EFE/EMANUELE PENNACCHIO

Danas su odigrane dve utakmice 19. kola italijanske Serije A u terminu od 15 sati, a videli smo i jedno iznenađenje.

Verona je ostvarila pobedu protiv Napolija kod kuće rezultatom 3:1.

Izabranici Đenara Gatuza su na fantastičan način otvorili meč pošto je Irving Lozano postigao verovatno i najbrži gol u istoriji Serije A, precizan je bio već u desetoj sekundi utakmice.

Usledio je potpuni preokret domaće ekipe, a to je najavio Federiko Dimarko pogotkom u 34. minutu.

Prednost Verone povećao je Antonin Barak u 62, da bi konačan rezultat postavio Matija Zakanji u 79. minutu i to na asistenciju Darka Lazovića.

U domaćem sastavu sasvim pristojnu rolu odigrali su Lazović i Ivan Ilić, dok je gubitnik ovoga puta bio Nikola Maksimović.

Đenova je u drugom meču slavila protiv Kaljarija sa 1:0, a čovek odluke bio je Matija Destro u desetom minutu meča.

Za pobedničku ekipu nastupio je i srpski internacionalac Ivan Radovanović.