nedelja 06.12.2020.
19:54

Odlična pobeda Napolitanaca.

EPA-EFE/CARMELO IMBESI

Tim sa juga Italije nastavlja sa dobrim partijama, pobedom od 4:0 nad Krotoneom zauzeli poziciju broj tri.

Odmah na početku meča Petanja promašuje odličnu šansu, napadač je imao i dobar šut dvadesetak minuta kasnije, ali Kordaz čita njegovu nameru.

Ono što nije mogao njegov saigrač napravio je Lorenco Insinje, kapiten Napolitanaca fenomenalno pogađa u 31. minutu - 1:0 za goste!

Vulić je imao odličnu priliku da donese remi pred pauzu, ali šut našeg internacionalca završava u rukama Ospine.

Otišlo se na pauze - Petrićione se se vratio na teren, ali vrlo brzo se vratio u svlačionicu zbog direktnog crvenog kartona u 48. minutu.

Napolitanci ekspresno to koriste, Lozano koristi fenomenalnu asistenciju Insinjea za 2:0 u 58. minutu.

Bilo je jasno da gosti nose sva tri boda. U 77. minutu i Dieme se upisuje u strelce, Napoli vodi sa 3:0.

Konačnih 4:0 postavlja malerozni Petanja, gol u nadoknadi vremena za napadača Napolija.