utorak 02.04.2019.
22:52

"Stara dama" slavila na Sardiniji.

EPA-EFE/Fabio Murru

Fudbaleri Juventusa ostvarili su još jednu pobedu u 30. kolu italijanske Serije A pošto su na Sardiniji savladali Kaljari sa 2:0.

Desetkovani šampion Italije je na Sardnijiu stigao samo da pobedi, to je i ostvario, ali teže nego što se to očekivalo.

Istina, zapretio je Juve preko Kaseresa pre nego što je Leandro Bonući postigao ispostaviće se pobednički pogodak u 22. minutu nakon centaršuta Bernardeskija.

Usledila je dosta bolja partija Kaljarija koji je imao svoje šanse pred kraj prvog poluvremena preko Barele i na početku drugog Pavoleti.

Nakon toga Kean je imao opasnu situaciju kada je umalo stigao loptu pre Kranja, sa druge strane Pavoleti nije bio precizan glavom.

8 Komentara

neme
Wednesday, 03.04.2019
00:25

Jaci trening preznojavanje.Masina je premocna Alegri to postavi tako da Pjanic to sve ubrza uprosti i onda sve ide lako.Dobar je mali ali to je masina u Mancesteru on ne bi sutno u gol sa onim privatnicima u timu.

juve mojsa
Tuesday, 02.04.2019
23:35

koja dominacija ljudi moji ovo nije normalno vise! FORZA JUVEEEE veciti sampioooon!!!!!!!!!!!!!!
kako li je ovim gubitnicima ispod,zna li nekooo hahahhah

MarioJ
23:27

Bez 9 igrača, dosta bolja igra nego protiv Empolija i sigurna pobjeda sa pola gasa u stilu šampiona. Kean, opet strijelac. Definitivno starter protiv Ajaksa.

The_Matrix
23:14

E da vidimo sada FIGC na delu, 90 minuta vredjanja i rasistickih uzvuka...da vidimo da li ce biti kazna kao Interu.

juvealexx
23:02

"aktualni prvak stigao do pobjede teže nego se očekivalo"

Je li autor teksta uopće gledao utakmicu , to je bila rutinska pobjeda , Cagliari praktično nije stvorio priliku cijelu utakmicu , a kean pored pogotka se i dobrano ispromašivao za uvjerljiviju pobjedu i sve to bez "pola tima" pogotovo u ofanzivnom dijelu 😁

Goran.984
22:56

S pola gasa... Dobismo igraca u formi za kraj sezone kad najvise treba,a i nece se bacati velike pare za napadaca u narednom transfer periodu...

Stefan Stojkovski_fb
22:56

Rutinska pobeda bez 9 igraca u protokolu na tesko gostovanje... Moise Kean bice strasan igrac nema sumlje , kakva nadmoc i kakvo kretanje sa 19 god , samo da produzi da radi kao do sada i da uci od iskusnih.

Mak-Juventino
22:54

Mucenje , ali 3 boda su tu ! Kean je mogao da zabije i vise od jedan gol , mogao je i Bernadeski , ali mogli su i oni ! Titula je blizu ... FORZA JUVENTUS