nedelja 21.12.2014.
14:34

Nedeljni matine u Seriji ovog puta je obeležio derbi Verone, koji je na kraju pripao ekipi Kjeva.

Beta/AP Photo/Paolo Giovannini

Fudbaleri Kjeva slavili su danas u gradskim derbiju nad domaćom Veronom, u utakmici odigranoj u okviru 16. kola Serije A.

Potpuna rezultatska neizvesnost je potrajala sve do 81. minuta, kada je Zukanović sjajno centrirao sa leve strane, a najviši u skoku pred golom Verone bio je Paloski, koji je udarcem glavom poslao loptu pod prečku Benusijevog gola - 0:1.

Verovatno će posle ovog meča iz Verone imati primedbe na suđenje, pošto se strelac jedinog gola nalazio u ofsajdu. Ipak, piše se pobeda Kjeva u derbiju, pošto Verona do kraja nije uspela da dođe bar do boda.

Ovo je ekipi Kjeva četvrta pobeda u sezoni, sada imaju 16 bodova, jedan manje od gradskog rivala.

Ivan Radovanović je i ovog puta odigrao svih 90 minuta za Kjevo, a gol Paloskija, koji je odlučio pobednika, možete da pogledate OVDE.