subota 09.03.2019.
22:24

Sjajni Poljak nastavlja da rešeta mreže na Apeninima.

EPA-EFE/MATTEO BAZZI

Fudbaleri Milana ostvarili su pobedu nad Kjevom u gostima pošto su trijumfovali u Veroni sa 2:1 u okviru 27. kola italijanske Serije A.

U utakmici koja nije obilovala šansama videli smo tri gola, a prvi je bio prava "lepotica" Lukasa Bilje iz slobodnog udarca u 31. minutu.

Radost "Rosonera" je trajala tek deset minuta, toliko je bilo potrebno Perparimu Hetemaju da savlada Donarumu lepim udarcem glavom.

I kada je bilo teško igračima Milana da zaprete Sorentinu, na scenu je stupio ko drugi do - Kšištof Pjontek.

Poljak se u 57. minutu našao na pravom mestu u pravo vreme i nakon odbitka savladao golmana "Letećih magaraca" obezbedivši tako svom timu nova tri boda.

Mogli su gosti i do ubedljivijeg trijumfa u poslednjim trenucima regularnog toka meča, no Romanjoli je poslao loptu pored stative.

Srpski internacionalac Filip Đorđević proveo je na terenu poslednjih 15-ak minuta, ali bez zapaženog učinka.

Sroski intПласман обезедио Sofascore резултати уживо

15 Komentara

MarioJ
Sunday, 10.03.2019
15:47

Milan igra zaista odlično. Dosta mladih i talentovanih igrača koje je Gatuzo odlično uklopio. Međutim za neki ozbiljniji iskorak u Evropi su potreba bar 3 kvalitetna pojačanja. Vrijeme je da se Kinezi otvore sa bar 200 miliona evra u prelaznom roku.

NOTHING ELSE MATTERS
19:05

Kakvi crni Kinezi?

forza ACM
12:58

veliki pobjeđuju i kad ne igraju dobro a mi smo najveci uz duzno postovanje ostalima.FORZA MILAN

Fausto87
11:52

Opet ne tako sjajna igra, ali bitno je da su uzeli 3 boda. Sledeci mec je vrlo vazan-gradski derbi, ako Milan dobije bice onda mnogo blize LS.

Alexander Stonsky
Saturday, 09.03.2019
23:58

Kakav povratak i kakav gol Biglie !!! Veliko pojačanje pred ključni deo sezone . Protiv Sasuola i noćas nije bila sjajna igra, na mišiće dosta, ali su te 2 pobede, pred derbi sa Interom ključne. U Derbiju nema veze trenutna forma, ni naša teža igra ni Interova loša atmosfera. To je prelomni deo sezone. Pjontek još jednom pokazao klasu.

23:49

Kako umalo do iznenadjenja a Milan imao rezultat od 57. minuta. Nije Milan dao gol u nadoknadi pa da je umalo. Mislim da ovo namerno radite da bi nervirali Revolta.

00:44

Revolt to nije ni registrovao:-D Nisu ni imali neke sanse za 2:2, a trebali su da napisu ''umalo do remija'', to bi mozda vec bilo i donekle tacno Hahaha

Bendz@min
06:18

Sad Sam to htjeo reci.....a meni je one makazice...pokusaj njih...bio I faul

23:36

Konacno vise od 50% pobeda, previse remija imamo. Jako, JAKO smesno iskljucenje za Gatuza. Nisam bas siguran da nije bio faul pre drugog gola, umalo da nas namagarce.

MottiYazata
23:35

Hakan Calhanoglu igrac utakmice, Suso konacno pristojan, Kastiljeho dobar, Bilja dobar dok je imao snage (nisam znao da je u slobodno vreme skidac paucine), Kesi tata, kapiten tata, Lord doneo prevagu, Konti i Paketa podbacili, al im ovaj put oprastam, borili su se :) Glupo primljen gol, Kalabrija i Abate bi bar skocili :D U svakom slucaju, dobro je sto radim za derbi, srce na aparatima a pritisak kroz plafon, ali sta da se radi kad je Milan iznad svega. FM!

Vlado rosonero
23:32

Veoma vazna pobjeda pred derbi. Pjontek je ubica 😀Bilja sjajno odigrao.

BojanMC
23:27

Tri boda se pisu. Sada dobro pripremiti derbi,Inter ima i utakmicu u evropi i nadam se da ce je ozbiljno shvatiti. Samo jako do kraja, CEO SVET CEKA MILAN U LIGI SAMPIONA!