Serija A - Mihina Bolonja plesala, Kolarov utišao Olimpiko i pogurao "Vučicu" do pobede!

ponedeljak 18.02.2019.
22:31

Bolonji nije pomoglo ni odlično prvo poluvreme.

EPA-EFE/MAURIZIO BRAMBATTI

Fudbaleri Rome ostvarili su trijumf u 24. kolu Serije A pošto su na svom terenu savladali Bolonju sa 2:1.

Puleni Siniše Mihajlovića su odlično otvorili meč, veoma raspoloženi Sorijano je mogao da postigne gol u nekoliko navrata, ali je sjajni Olsen "spustio rampu" i onemogućio ga u tome.

Potom je probao i Poli, zatim i Edera, da bi na kraju poluvremena Sorijano pogodio i prečku.

Euzebio Di Frančesko je nešto morao da menja, a to mu se ubrzo isplatilo pošto je dosuđen penal nad rezervistom El Šaravijem. Siguran sa bele tačke bio je Aleksandar Kolarov u 55. minutu meča, njegov pogodak možete pogledati OVDE.