ponedeljak 28.09.2020.
22:39

Domaći tim slavio u drugom kolu.

EPA-EFE/GIORGIO BENVENUTI

Bolonja slavila sa 4:1 protiv Parme, Sorijano blistao sa dva gola i asistencijom.

Domaći tim je imao inicijativu na samom početku utakmice, tražili su i penal u 11. minutu, ali sudija je smatrao drugačije. Ipak već u 16. minutu tim Siniše Mihajlovića stiže do zasluženog vođstva.

Sorijano se najbolje snašao posle kornera i iz odbitka savladao "mlekare". Isti igrač postiže i drugi gol samo petnaest minuta kasnije. Loše ispucavanje golmana, domaći ekspresno koriste - Sorijano postiže sjajan gol.

U 56-om minutu, Sorijano je bio u ulozi asistenta, Skov Olsen povisuje na 3:0.

Gosti su stigli do gola, Brugman šalje odličnu loptu koji koristi Hernani za lep pogodak, ali samo kao utehu. 3:1 u 67. minutu.

Parma ostaje i sa igračem manje, Jakoponi dobija direktan crveni karton, "mlekari" su sa deset na terenu od 76. minuta. Gledao se i VAR za penal posle faula nad Palasijom, ali na kraju bez najstrožije kazne.

Do kraja susreta smo videli šanse Baroua i Sansonea, ali prekaljeni Palasio je upravo taj koji postiže gol za 4:1 u nadoknadi vremena.