nedelja 04.10.2020.
19:54

Odlična igra "rosonera" u drugom delu igre.

EPA-EFE/MATTEO BAZZI

Piolijevi izabranici nastavljaju da dobijaju bez Ibre, Specija pala na "San Siru" 3:0.

U prvom delu igre bez većih šansi, "rosoneri" su imali tek jedan šut u okvir gola. Na drugoj strani debitant u Seriji A je pokušao preko Verdea, ali Donaruma na mestu.

Drugo poluvreme počinje ulaskom Čalhanoglua. Upravo je turski internacionalac asistirao za prvi gol Leaa. Portugalac dolazi do prvog gola u Seriji A ove sezone, igrao se 57. minut.

"Rosoneri" su imali dosta bolju igru, sjajni Teo Ernandez je posle solo akcije udvostručio vođstvo. Odlični bek je oduzeo loptu na sredini terena a onda i postigao gol u 76. minutu.

Samo dva minuta kasnije, Leao overava novu pobedu Milana - Portugalac se sjajno snašao u šesnaestercu posle asistencije Kesija.