Nedeljni program u okviru 24. kola Serije A zaključile su ekipe Fiorentine i Torina.

Beta/AP Photo/Fabrizio Giovannozzi

I jedni i drugi su u večerašnji duel u Firenci ušli posle serija pobeda u prethodnim kolima, ali su večeras morali da se zadovolje podelom plena.

Završeno je rezultatom 1-1, a oba pogotka su postignuta u samom finišu meča.

Na vodeći gol ''Ljubičastih'' se čekalo čak 85 minuta, kada je novajlija iz Čelsija Mohamed Salah još jednom potvrdio da je veliko pojačanje za ovu ekipu - 1:0.

Međutim, radost domaćih navijača je potrajala svega dva minuta, pošto je Vives već u 87. uspeo da poravna na 1-1, što je rezultat koji je ostao na snazi do kraja meča.

Inače, Fiorentina je mogla mnogo ranije do vođstva, već u 10. minutu domaći su iznudili jedanaesterac, ali Bubakar nije bio precizan sa bele tačke.

Golove iz Firence možete da pogledate OVDE.