Sevilja prekinula loš niz, Brašanac i drugovi praznih šaka

nedelja 29.10.2017.
00:42

U poslednjoj večerašnjoj utakmici 10. kola Primere, Sevilja izborila minimalan trijumf.

EPA/JULIO MUNOZ

Posle dva vezana poraza u Primeri, od Bilbaa (0:1) i Valensije (0:4), Sevilja je večeras ostvarila i novi trijumf.

Pred svojim navijačima je savladala ekipu Leganesa sa 2:1, što je Andalužanima ukupno šesti trijumf u prvih deset kola.

Ben Jeder je u 20. minutu doveo Sevilju u vođstvo, a neizvesnost je vratio Šimanovski iz jedanaesterca početkom drugog poluvremena.

Ali, samo šest minuta kasnije gol odluke u korist Sevilje, a postigao ga je Sarabija, za konačnih 2:1.

Bivši vezista Partizana Darko Brašanac dobio je priliku u poslednjih pola sata, ali nije uspeo da doprinese boljem rezultatu svog tima u ovom meču.