subota 09.04.2016.
23:14

Odličan meč u Izraelu, naš reprezentativni golman ponovo blistao!

BETA/AP Photo/Thanassis Stavrakis

Vodeća ekipa Hapoel Ber Šefe zaustavljena je večeras pred svojim navijačima u meču protiv Makabija Haife čije boje brani naš najbolji golman Vladimir Stojković.

Ovaj meč je završen rezultatom 1:1, a domaćih čak može da bude zadovoljan što je osvojio i taj jedan bod.

Večerašnji epilog je obradovao i još jednog našeg reprezentativnog golmana Predraga Rajkovića, koji će u ponedeljak protiv Beitara imati priliku da sa svojim Makabijem iz Tel Aviva konačno preuzme vodeću poziciju od Hapoel Ber Ševe.

Posle brojnih prilika na obe strane, Makabi iz Haife je večeras poveo u 79. minutu meča, pogotkom Atara sa dvadesetak metara.

Međutim, samo pet minuta kasnije, domaći su iznudili i jedanaesterac, a Stojkovića je sa bele tačke savladao Sahar.

Do kraja meča, domaći su vršili pritisak, Stojković je imao još par odličnih intervencija, ali najveću priliku propustili su gosti u nadoknadi vremena, kada su posle sjajne kontree Makabija domaći sa gol linije izbacili loptu u polje.

U prilogu su najzanimljiviji detalji sa ove utakmice.