subota 21.11.2020.
21:00

Ekipa Olimpijakosa slavila protiv Panatinaikosa u okviru 9. kola grčkog šampionata.

Marko Djokovic/STARSPORT

U velikom derbiju grčkog šampionata ekipa Olimpijakosa je savladala Panatinaikos sa 1:0.

Olimpijakos je odlično počeo novu sezonu i nakon ove utakmice je na prvoj poziciji, dok Panatinaikos ima samo 9 bodova iz 9 utakmica.

Jedini gol na ovom meču videli smo u 21. minutu kada je Fortunis dočekao odbijenu loptu golmana Panatinaikosa, i fenomenalnim udarcem sa 10-ak metara je postigao gol za pobedu svog tima.

Jedan od učesnika derbija bio je i Lazar Ranđelović koji je igrao do 66. minuta utakmice.

Panatinaikos je mogao do izjednačenja u 5. minutu nadoknade utakmice, ali je tada Hose Sa odlično reagovao nakon udarca Zagaritisa.