Sporno ili ne - Juve izjednačio iz penala, Sevilja sa igračem manje!

utorak 22.11.2016.
21:39

Zanimljiv derbi u Sevilji.

Sevilja i Juventus igraju derbi grupe H u Ligi šampiona, a posle prvog poluvremena rezultat je 1:1.

Domaći su poveli golom Pareha u devetom minutu, ali je Sevilja ubrzo ostala sa igračem manje. U 36. minutu Vaskez je zaradio drugi žuti karton u razmaku od samo pet minuta.

U samom finišu prvog dela igre, Bonući je oboren u protivničkom šesnaestercu, a sudija Mark Klatenburg je pokazao na belu tačku.

Siguran izvođač najstrože kazne bio je Klaudio Markizio.

Pogledajte trenutak kada je oboren Bonući, a potom i pogodak Markizija:

11 Komentara

Golzalo Higuain
Wednesday, 23.11.2016
15:49

ma ja nije penal cim smo mi u pitanju. isto ovako je lionu sviran prošlo kolo!!!

MANUTD
00:22

Klatenburg, sta ste drugo ocekivali? Ne valjda fer i postenu utakmicu?

Kajzer
00:21

Sudije iz engleske ubedljivo najgori, ali ih uporno guraju, a greske im se brzo zataskavaju i zaboravljaju, ali moze im se...

Kardasian
Tuesday, 22.11.2016
23:42

Evo i ja da se ubacim posto sam primetio kada se Realu dosudi neki sumnjiv penal navijaci Juvea odmah blate Real,ovo nije ni P od Penala :D

Alex DeLarge
22:53

Nista sporno, klasican juventusovski penal. Ali nece zavrsiti prvi, sa ovakvim penalima ili bez.

Marchisio8
22:50

Црвени картон је заслужен,ту говора нема,стварно глупост Васкеза. Е,сад за пенал... Повлачења јесте било,да ли довољно за пенал у ситуацији када Севиља већ има црвени... Нека стручњаци кажу.

PADAMNAGORE
09:40

Nisam strucnjak ali bih ti odgovorio.nKazes povlacenje, a covek je pao napred.Obicno kad te neko povlaci, ti padas nazad a ne napred. nPostoji neki kontakt ali mislim da penal nije!

P. S.
22:47

Ne vidim da je u ovoj gužvi iko pipnuo Bonućija, ali svejedno i da jeste kada bi se za ovo svirali penali bilo bi ih bar po 10-ak na svakoj utakmici...

almedinbubic
22:59

Igrač sa brojem 24, vidi se da vuče Bonucija, šta više skoro identičan penal sviran za Lyon u proslom kolu.

Kardasian
23:19

Steffi pa ovo ne bi ni Barsi svirali :D

MAN RED
22:41

Sramota kakav penal.Juventusovi navijači da se stide ova je ljjiga fudbala.Klatemburže stidi se.