Sporting bolji od Eštorila, Porto slavio u Bragi, Stojiljković odigrao zadnjih pola sata

23:26

U okviru četvrtog kola portugalske Primeire, Sporting iz Lisabona i Porto su upisali pobede.

Epa/Hugo Delgado

Sporting je na svom terenu dočekao Eštoril, na kraju su slavili sa 2:1 (2:0).

Poveli su već u četvrtom minutu, strelac je bio Želson Martins na asistenciju Akunje.

Samo sedam minuta kasnije, gol iz slobodnog udarca postiže Fernandeš, "Lavovi" su imali 2:0.

Taj rezultat je ostao na snazi sve do 85. minuta, kada su gosti uveli utakmicu u dramatičan finiš, strelac je bio Evanhelista.

Do kraja ipak nije bilo promene rezutata, Sporting je ostao stoprocentan. Bivši fudbaler Partizana odigrao je poslednjih 20ak minuta u dresu pobedničkog sastava.

Porto je slavio na gostovanju Bragi, na kraju je bilo 0:1 (0:1).

Gol odluke je pao na samom startu utakmice, tačnije u sedmom minutu, strelac je bio Hesus Korona.

Iako je bilo puno prilika na obe strane, mreže su mirovale do kraja susreta, pa je Porto upisao i četvrtu pobedu od starta šampionata.

Standings provided by Sofascore LiveScore

U dresu Brage od prvog do poslednjeg minuta na terenu bio je Lazar Rosić, dok je Nikola Stojiljković odigrao poslednjih pola sata. Bivši napadač Čukaričkog je velika želja Crvene Zvezde i Partizana, videćemo da li će se Stojiljković do kraja prelaznog roka vratiti u srpski fudbal.