Šta uradi, crni Milane!?

ponedeljak 04.03.2019.
20:30

Pomračenje svesti bivšeg golmana Partizana. Jedan od onih kikseva koji obilaze svet putem društvenih mreža.

Epa/Jose Manuel Vidal

Drugu utakmicu za redom srpski golman Milan Lukač napravio je kardinalnu grešku zbog koje je njegov tim primio gol.

Prošlog vikenda "poklonio" je pobedu Galatasaraju, premda je bio najbolji igrač svog tima do kiksa u nadoknadi vremena, a danas je ponovo imao "pomračenje svesti".

U dvadesetom minutu nastavka utakmice Milan Lukač je dobio povratnu loptu u okvir gola i to je greška koja ide na dušu igrača koji je uputio pas, ali to ne menja činjenicu da je srpski golman očajno primio loptu i tako častio golom rivala.

Sreća je što se pomenuta situacija odigrala u 65. minutu, pa je Akhisar imao vremena da se vrati u meč. Domaćin je zaista i uspeo da stigne do izjednačenja manje od deset minuta nakon Lukačevog kiksa, a do kraja meča je napravio potpuni preokret i zabeležio važnu pobedu (3:1) u borbi za opstanak.

Milanu Lukaču ostaje da se sabere i da poradi na koncentraciji kako bi u završnici sezone bio na visini zadatka.