nedelja 22.12.2019.
21:13

Dosta se večeras komentariše sukob Siniše Mihajlovića i Garija Medela.

EPA-EFE/MARCO LEZZI

Ekipa Bolonje danas je kao gost savladala Leće sa 3:2, a trijumf je mogao da bude i ubedljiviji, s obzirom na brojne propuštene prilike Mihajlovićevog tima, kao i na vođstvo od 3:0.

U finišu prvog poluvremena došlo je i do tenzija između Mihajlovićai njegovog veziste Garija Medela, ali su potom izgladili odnos i Medel je ostao na terenu svih 90 minuta.

O ovom incidentu, kao i o samoj utakmici je posle meča govorio i Mihajlovićev pomoćnik Emilio De Leo.

''Mislim da smo tim koji ima potencijal da postiževeliki broj golova. Imamo problem kada protivniku dozvolimo posed, ali s druge strane imamo 12-13 igrača koji su od početka sezone postizali golove.

Danas smo mogli da damo sedam ili osam...'', objasnio je De Leo, a onda e fokusirao na duel Mihalović - Medel.

''Miha voli tenziju, napetost do poslednjeg minuta utakmice. Voli da u utakmicu uđe sa adrenalinom. Njegov način rada nas sve čini boljim'', istakao je De Leo.