Strašna kontra Barse, i strašan odgovor Reala posle pet minuta!

nedelja 06.05.2018.
20:59

Kakava početak!

Beta/ AP Photo/Manu Fernandez

Barselona je povela golom Luisa Suareza u 10. minutu, posle asistencije Serhija Roberta.

Strašna kontra Barse, Urugvajac je izbacio Roberta, koji savršeno centira za Saureza, ovaj volej udarcem pogodio za 1:0.

Inače, zanimljivo je da je upravo Roberto asistirao Suarezu za 0:1 u Madridu, u prvom "El klasiku" koji je Barsa dobila rezultatom 3:0.

Vodeći pogodak Barse pogledajte OVDE.

Samo pet minuta kasnije, Ronaldo je izjednačio, posle sjajne akcije, Benzema je spustio loptu za Portugalca koji je pogodio za 1:1. Pogledajte OVDE Realov pogodak.