Strašna utakmica Intera za ŠEST komada! Bolonji samo bod...

21:27

Bolonja bez pobede, Inter ubedljiv.

EPA-EFE/MATTEO BAZZI

Inter je već u prvih 45 minuta rešio pitanje pobednika.

Počelo je golom u 5. minutu utakmice, Aleksis Sančez je uspeo da centrira na najbolji mogući način, a još jedan nekadašnji igrač Mančester junajteda Ešli Jang je pogodio za 1:0.

Upravo je Aleksis Sančez uspeo da postigne novi gol za Inter u 20. minutu i to iz penala, da bi do kraja poluvremena i Dambrozio uspeo da postigne gol i to nakon asistencije Janga.

Do kraja utakmice još dva gola u mreži Breše, Galjardini je uspeo da postigne prvi. Aleksis Sančez je centrirao iz slobodnog udarca, a Galjardini je bio najviši u skoku za 4:0.

Konačnih 6:0 postavio je Kandreva u nadoknadi vremena.

U drugom meču od 19:30 ekipa Bolonje je dočekala Kaljari, a pobednika nije bilo - 1:1.

Povela je Bolonja u 4. minutu nadoknade vremena u prvom poluvremenu, Berou je imao mnogo sreće, odbila mu se lopta da bi jakim udarcem uspeo da savlada protivničkog golmana.

Bolonja je danas bila bolji rival, bliža pobedi, ali nije uspela da savlada protivnika jer je Kaljari izjednačio preko sjajnog Simeonea koji briljira.