22:36

Fantastična utakmica na "Valjekasu"!

EPA-EFE/TONI ALBIR

Nakon pobeda protiv Sevilje i Real Madrida izgledalo je da Barselonu ne može niko zaustaviti i da će hitati ka tituli, a malo je falilo da se to desi danas.

Rajo Valjekano je umalo slavio protiv Barselone, 2:1 do 87. minuta, a onda je Barselona za par minuta postigla dva gola i odnela sva tri boda.

Gosti su došli do prednosti u 11. minutu meča, Luis Suarez je iskoristio dodavanje Albe sa leve strane i sa peterca je poslao loptu u mrežu za 0:1.

Izjednačenje je usledilo u 35. minutu kada je Pozo primio loptu na 25 metara od gola, uputio sjajan udarac, milimetarski precizan za 1:1.

Nije prošao ni minut kako je Alvaro Garsija ušao na teren umesto Oskara Treha, a već je postigao gol. Tekla je akcija po desnoj strani, lopta je došla do njega i uspeo je sa samo par metara da je ubaci u gol za 2:1.

Barselona je pokušavala da se vrati u meč, pokušavala, a na kraju je Osman Dembele u pravo vreme postigao gol u 87. minutu.

Nije bio kraj.

Serđi Roberto je poslao loptu u kazneni prostor, tamo je bio Luis Suarez, pogodio je za veliku pobedu Barselone.

09:08

A gdje je sad naslov Loša Barselona odnijela pobjedu. Ovi su ljudi bili bolji, više prilika stvorili, ali izgubiše ni oni sami ne znaju kako.

adidas forever
20:16

A u čemu je razlika između toga i ovoga naslova? Ako je Suarez spasio Barselonu protiv pretposlednje ekipe na tabeli, šta li bi se moglo zaključiti iz naslova? Inače vrlo dobro znaju kako su izgubili: (ne)sreća + danak neiskustvu, a da su zaslužili da izgube - svakako nisu.

real4ever
Monday, 05.11.2018
18:35

Govorim zbog prethodnog naslova, Loš Real odnio pobjedu iako je Real bio daleko bolji od od Valjadolida novinar je napisao takav naslov.

_mladenq
05:20

mislim da fudbal nije vidio, niti ce ikada vidjeti glupljeg a srecnijeg trenera

P. S.
02:36

Još jedno sramotno gostovanje na kome je Barsa na čistu sreću izbegla zasluženi poraz. Ovaj kre... ne, neću uopšte da komentarišem Valverdea, jer to što on radi je za krivično gonjenje.

_mladenq
17:01

on je long past krivicno gonjenje, sad ga treba fizicki napadati na ulici, svaki fan u Barseloni bi trebao da se smatra duznim da ga napadne ako ga sretne

P. S.
17:14

Ja bih rekao da bi svaki fan fudbala trebao to da uradi. :D

Drkac1990
00:17

Neka im daju titulu odmah vidi se da je namesteno!

Rise up
01:21

Prosli vikend takodje bila namestaljka. Ovi iz Reala ih pustili da im daju peticu 😀

23:44

Remi je bio najpravedniji. Barsa dala 3 gola,a stvorila samo 2 sanse za 90 minuta. Ne znam sta Rafinja radi u prvoj postavi. Zna Valverde izgleda😀 Roberto dominira sa greskama. Ne zna gde se nalazi covek. Suarez sa ona 3 gola u klasiku i ova 2 gola nocas se iskupio za sve promasaje u poslednja dva meseca.

11:50

taj Roberto je napravio krucijalnu gresku kad je asistirai u 90' Suarezu ;)

Rise up
16:26

Krivac je za oba gola, ne naravno 100% ali ima veliki udeo. Da ne govorim da su preko njega igraci Raja stvorili barem 2-3 dobre sanse.

zeks
23:43

Veoma slicna utakmica kao sa Leganesom samo su ovaj put uspeli da se vrate.Ni oni sami ne znaju kako.Rafinja i Kutinjo traljavo,Buskec previse gresi,Roberto opet najslabija karika u odbrani.

Hocus Pocus
23:40

I ostace ona zalosna sova jos na klupi Barse, sa sve svojim plavusanom na sredini terena jos dugo dugo... Totalno nezasluzena pobeda, igra standardno ocajna. I jos sova izvodi Kutinja da bi uveo Munira...

Boixos_Nois
00:00
Rise up
00:27

Valverde jos jednom pokazao da ne zna voditi utakmicu.Ne znam kako covek ne kapira da igrac kalibra Kutinjo se ne sme izvoditi iz igre ni pod razno posebno ne kada gubis.

Boixos_Nois
23:39

Kako su izgubili od Leganesa tako su danas pobjedili. Ukratko rečeno :)

Bidza i Tridza
23:37

Kolko srece ima Valverde...

Tata Messi
23:36

Steta sto Barceloni nije Perez predsednik jer on bi Valverdea smenio jos prosle sezone.Coveku Rafinja startuje,izbacuje Kutinja koji jednim sutem moze da resi utakmicu da bi ubacio Munira,zatim izbacuje Artura pored nevidljivog Rakitica da bi ubacio Vidala koji nista u ofanzivo ne moze da donese.Valverde ni kriv ni duzan pobedio.