SUROVI REAL - Pobedio 10:0! Košmarni dan za Partizanovo potencijalno pojačanje!

sreda 13.09.2017.
17:54

Kakva uvertira za večerašnju utakmicu na ''Bernabeu''...

Beta/Martin Rickett/PA via AP

U utakmici prvog kola Grupe H Omladinske lige šampiona, Real Madrid je danas na svom terenu deklasirao kiparski APOEL sa neverovatnih 10:0!

Ova utakmica nam je privukla posebnu pažnju još juče, kada se pojavila informacija da bi napadač omladinske ekipe APOEL-a Sergej Grubač mogao u januaru da se preseli u Partizan.

Ovaj momak, inače omladinski reprezentativac Crne Gore, danas je predvodio napad APOEL-a, odigrao je svih 90 minuta, ali rezultat dovoljno govori kako se proveo i on i njegovi saigrači u duelu sa Madriđanima.

Real je ravnomerno podelio ove silne golove, pet u prvom plus pet u drugom poluvremenu.

Viđena su i dva het-trika, prvi je upisao Danijel Gomez, golovima u 18, 25 i 43 minutu meča, a drugo poluvreme obeležio je 17-godišnji Pedro Pedro, koji je mrežu gostiju pogađao u 62, 71. i 77. minutu.

Osim njih dvojice, u strelce su se upisali i Adre, Baeza, Sabarte i Blanko.

U istoj grupi, ubedljiv je bio i Totenhem, koji je na svom terenu savladao ekipu Dortmunda sa 4:0.