subota 06.02.2021.
17:57

Sautempton u veoma slaboj seriji.

EPA-EFE/Stu Forster

Barnli je dočekao Brajton u okviru 23. kola Premijer lige u utakmici koja nije bila toliko interesantna. Gosti su došli do prednosti u 36. minutu utakmice, pogodio je Dank, da bi izjednačio Gudmundson u 53. minutu.

Domaći su imali inicijativu, pokušavali da stignu do novog gola, ali nisu uspeli u toj nameri.

Njukasl je uspeo da stigne do pobede protiv Sautemptona, bilo je 3:2.

Vilok je doveo domaće u prednost u 16. minutu, a samo deset minuta kasnije Almiron je povisio na 2:0.

Takumi Minamino je smanjio na 2:1 u 30. minutu, ali nije to bilo sve u prvom poluvremenu, u četvrtom minutu nadoknade Almiron je pogodio za 3:1.

Do kraja samo još jedan gol, i to Vard-Prous u 3. minutu drugog poluvremena, Sautempton je smanjio rezultat na 3:2, imao i igrača više nakon što je Hendrik dobio drugi žuti karton u 50. minutu, ali ni to im nije pomoglo.