20:53

Ekipa Lokomotive doživela veoma težak poraz na svom terenu.

Pedja Milosavljevic / STARSPORT

Nakon dve pobede u prva dva kola, usledila je crna serija Lokomotive iz Moskve.

Ovaj tim je poražen po drugi put uzastopno, ovoga puta na svom terenu od ekipe Ahmata iz Groznog za koju je Bogosavac danas odigrao 60 minuta.

Gosti su slavili sa 2:3 (0:2).

Ahmat je stigao do prednosti u 3. minutu preko Iljina, a onda je Timofejev u prvom minutu nadoknade prvog poluvremena doneo gostima prednost od 0:2.

Anton Mirančukje u 48. minutu doneo nadu domaćima, ali je Beriša na drugoj strani uspeo da donese gostima 1:3.

Lokomotiva je u poslednjih pola sata imala i igrača više, a sve što je uradila jese gol Krihovijaka u 77. minutu utakmice.

U ostalim mečevima Spartak je savladao Volgograd sa 0:1 golom Bakajeva iz penala u 54. minutu, a Rubin je asvladao ekipu Ufe sa 3:0 golovima In-Beoma i Makarova (2). Đorđe Despotović je igrao 84 minuta za Rubin i zabeležio je jednu asistenciju.