utorak 28.02.2017.
23:46

Njuukasl je večeras na veoma zanimljiv način došao do sva tri boda protiv domaćeg Brajtona, a naš reprezentativac se istakao tokom pobedničkog slavlja.

BETA/AP Photo/Scott Heppell

Podsetimo, lider Čempionšipa je posle preokreta slavio rezultatom 2:1, pogotkom Ajozea Pereza u 89. minutu meča, a izveštaj možete čitati OVDE.

Naš Aleksandar Mitrović nije dobio priliku da zaigra, ali je zato iskoristio priliku da u svom stilu proslavi trijumf sa saigračima i ipak dospe u centar pažnje.

Ovoga puta nije bilo rvačkih zahvata, kao jesenas kada je Dvajta Gejla hvatao za vrat, ali jeste prijateljskih šamara, koje je ''podelio'' večerašnjim strelcima Dijameu i Perezu.

U prilogu pogledajte kako je to izgledalo.