utorak 01.11.2016.
20:37

Uzbudljivo u Istanbulu.

Beta/AP Photo

Fudbaleri Bešiktaša i Napolija remizirali su rezultatom 1:1 (0:0) u prvom meču četvrtog kola Lige šampiona. Oba pogotka pogledajte OVDE.

Na večerašnjem meču na terenu su bila dvojica naših reprezentativaca, Duško Tošić ne napustio teren zbog povrede, više o tome OVDE, dok je Maksimović umalo bio tragičar.

U 77. minutu Nikola Maksimović je zgrešio penal pošto je rukom igrao u svom šesnaestercu. Abubakar je centrirao sa desne strane, lopta je pogodila našeg reprezentativca u ruku, a sudija pokazao na belu tačku.

Pepe Reina je zakačio udarac Kvarežme sa bele tačke, ali je lopta završila u mreži za vođstvo Bešiktaša.

Ipak, prednost Bešikštaša trajala je samo četiri minuta, pošto je Hamšik u 82. minutu izjednačio na 1:1.

Na pas Mertensa, Hamšik je preciznim udarcem sa preko 20 metara pogodio za veliki bod Napolitanaca.

Napoli je ovim remijem ostao lider na tabeli sa sedam bodova, dok Bešiktaš ima šest. Ukoliko Benfika pobedi Dinamo Kijev na svom terenu, imaće isto bodova kao i Napoli, tako da se u ovog grupi očekuje velika borba do samog kraja.