22:19

Liverpul postigao dva gola na startu drugog poluvremena!

EPA-EFE/WILL OLIVER

Ekipa Liverpula je u potpunosti u igri.

Nakon 54. minuta igre je vodio sa  2:0, tada je ukupan rezultat bio 3:2 i možemo slobodno reći da ćemo gledati dramu do kraja utakmice ukoliko Barselona ne postigne gol.

Strelac drugog gola za Liverpul bio je momak koji je ušao u igru na poluvremenu, Vajnaldum. On je odlično dočekao loptu koju je poslao Arnold sa desne strane.

Taj gol pogledajte OVDE.

Nije to bilo sve od Liverpula na startu drugog dela igre. Vajnaldum je samo dva minuta kasnije iskoristio asistenciju Šaćirija, pogodio za 3:0 i tako doneo totalnu dramu!
Sada je 3:3, Liverpul je u psihološkoj prednosti.