17:05

Bez iznenađenja u Šefildu.

EPA-EFE/Glyn Kirk

Ekipa Šefilda je pre pet dana ostvarila prvu pobedu u Premijer ligi ove sezone, kada je savladala Njukasl, ali takvo iznenađenje danas nije dozvolio Totenhem.

Murinjov tim je kao gost trijumfovao u ovom meču rezultatom 3:1 i probio se na četvrto mesto na tabeli, uz meč više od Mančester sitija.

Najveći deo posla gosti su završili već u prvom poluvremenu. Posle samo pet minuta igre Orije je doveo Totenhem u vođstvo, a pred kraj ovog dela igre, u 40. minutu Hari Kejn je duplirao prednost i omogućio gostima miran nastavak meča.

Nada za goste vratila se u 59. minutu, kada je MekGoldrik smanjio na 2:1, ali samo tri minuta kasnije Ndombele je prelepim golom vratio dva gola prednosti ''Pevcima'' i postavio konačnih 3:1.