Totenhemov niz propalih šansi, pa pobeda u 90+7

Šesti uzastupni poraz Votforda.

EPA-EFE/NEIL HALL

Fudbaleri Totenhema pobedili su Votford 1:0 u 21. kolu Premijer lige.

Niz propalih šansi obeležio je današnji meč.

Posle 20-ak minuta igre Kejn je bio u šansi kada je uputio jak udarac, a golman odbranio inače bio lopta završila u golu.

Regilon je posle toga dočekao loptu na ivici šesnaesterca, međutim ponovo je golman odbranio šut.

Po povratku na teren prvu ozbiljnu priliku za Votford imao je King, koji je sa vrha šesnaesterca šutirao, ali Loris uspešno intervenisao.

Totenhem je nastavio sa inicijativom i stvaranju prilika koje nisu bile dovoljno uspešne da bi promenile rezultat. Regilon je imao nekoliko prilikao, posle njega i Kejn, kao i Mura, ali je mreća ostala mirna.

Son je imao najbolju šansu an utakmici u 72. minutu kada mu je Mura poslao loptu neposredno pred golom, ali je golman fantastično reagovao.

Meč je pred završetak na nekoliko minuta prekinut zbog toga što je jednom od navijača pozlilo na tribinama, ali se brzo nastavilo.

Sančez je konačno u 96. minutu doneo pobedu Totenhemu, posle centaršuta Sona i njegovog udarca glavom za 1:0.

Spursi su sada peti sa 33 boda, dok je Votford 17. sa 13 bodova.