Ugo Vijeira opet pogodio, Jokohama u polufinalu

subota 09.06.2018.
14:13

Bivši napadač Zvezde jedan od najzaslužnijih za plasman Jokohame u završnicu takmičenja.

Epa/Koča Sulejmanović

U Japanu su ovog vikenda odigrane revanš utakmice četvrtfinala tamošnjeg YBC Levain Kupa.

Među četiri najbolje ekipe plasirali su se Šonan, Gamba, Kofu i Jokohama Marinos, za koju nastupa nekadašnji napadač Crvene zvezde Ugo Vijeira.

Jokohama je u četvrtfinalnom dvomeču bila bolja od ekipe Kobea, koju je najpre na svom terenu savladala sa 4:2, a danas je remijem u gostima (1:1) overila plasman u polufinale.

Vijeira je postigao jedan gol i u prvom meču, a strelac je bio i danas u 66. minutu utakmice, za konačnih 1:1.

Portugalac danas nije bio u startnoj postavi, dobio je priliku u 52. minutu i samo 14 minuta mu je trebalo da postigne ovaj pogodak.