sreda 31.10.2018.
22:23

Ekipa Milana je uspela da upiše tri boda na svom terenu večeras.

EPA-EFE/CESARE ABBATE

Milan je danas odigrao utakmicu protiv Đenove, igralo se na stadionu "San Siro", a domaći su slavili sa 2:1 u poslednjim minutima igre.

Domaćin je kvalitetniji rival, na kraju su to i dokazali kada pogledamo konačan rezultat. Imali su fudbaleri Milana terensku nadmoć, stvarali su prilike, šutirali u okvir gola golmana gostiju, na kraju su stigli do zaslužene pobede.

U 4. minutu videli smo najlepši detalj na ovom meču, Suso je dobio loptu na 25 metara od gola, opalio po njoj i ona je završila u gornjem desnom uglu za 1:0.

Očekivalo se da Milan pre postigne drugi gol nego Đenova prvi, ali se desilo ovo drugo.

Nesrećan slučaj je u pitanju, neverovatno je kako je lopta ušla u gol, Romanjolija je zakačila lopta i praktično iz mrtvog ugla završila u mreži za 1:1.

Milan je napadao i napadao, a konačno je stigao do gola u 1. minutu nadoknade kada je Alesio Romanjoli postigao pogodak za nova tri boda Milana.