nedelja 20.11.2016.
18:07

Ne pomaže ni Prandeli.

Valensija je i na četvrtom meču u nizu ostala bez pobede i to protiv fenjeraša iz Andaluzije.

Fudbaleri Valensije i Granade remizirali su rezultatom 1:1 (0:1) u 12. kolu Lige Primere.

Granada je povela golom Karsela-Gonzalesa u nadoknadi prvog poluvremena, ali su domaći uspeli da izjednače na samom startu drugog poluvremena.

Nani je iskoristio asistenciju Danija Pareha i u 47. minutu izjednačio na 1:1. Pokušavali su domaći do kraja da dođu do sva tri boda, ali nisu uspeli da slome otpor poslednjeplasirane ekipe na tabeli.

Valensija je i dalje očajna, Ćezare Prandeli će imati mnogo posla, pošto je njegova ekipa tek 15. na tabeli sa 11 bodova, dok je Granada poslednja sa pet.