18:35

Fudbaleri Liverpula su u 20. kolu Premijer lige dočekali Vulverhempton.

EPA-EFE/PETER POWELL

Jirgen Klop je rešio da protiv "Vukova" izvede najjači raspoloživi sastav, dok je njegov kolega sa druge strane Nuno Espirito Santo odlučio da napravi par promena u ekipi, izostavio je ključne igrače poput Himeneza, Traorea i Doertija, više OVDE.

Bio je bolji Liverpul u prvih 45 minuta, već u četvrtom minutu je Salah imao veliku priliku, ali je iz dobre pozicije tukao preko gola rivala.

Nova šansa za Salaha u 22. minutu, ali je Patrisio uspeo da ukroti njegov pokušaj, da bi potom Firmino pokušao glavom devet minuta kasnije, ali je lopta otišla tik pored desne stative.

A onda, 42. minut, Mane postiže pogodak, ali je usledila provera od strane VAR-a, zbog mogućeg igranja rukom Lalane.

Ispostavilo se da je vezista ramenom asistirao Senegalcu, te je gol ostao priznat, 1:0.

U poslednjim trenucima prvog poluvremena Vulvsi stižu do poravanja preko Neta.

Ipak, usledila je nova VAR provera, te je sudija Tejlor poinštio pogodak mladog Portugalca, zbog ofsajda u kojem se našao Džoni Kastro u začetku akcije.

Ostalo je 1:0, čeka se odgovor Vulverhemptona u nastavku.

14:34

Nedozvoljena pozicija je i dalje Nedozvoljena cak iako se radi u par mm. Sto niko ne pominje gol Norica dan ranije?

Reds8c
09:46

Nema dileme, VAR je pun pogodak. I drago mi je što se neče više događat ovakve stvar......http://shrani.si/f/2Z/LJ/2HYiLKZ1/valencia.png......Volencia u čistom ofsajdu i nakon toga pao gol za manure sa oltsekreta (

Žarko Petrović
00:27

Steta je sto guraju ovaj Liverpul, koji bi i tako osvojio PL, samo sa mnogo manjom razlikom u bodovima. Ofsajd ne treba da se komentarise, jer ne moze da se vidi jel bio ili nije, bitno je da je ovaj VAR unistio fudbal jer ni Vulvsima ni Sefildu ne bi bili dosudjeni ofsajdi da nije VAR-a, a ljudsko oko nikada ne bi uocilo ofsajd. Problem je u tome sto Espirito odmara igrace bas protiv Liverpula. Jeste to donekle pametan potez zbog mogucih povreda zbog ovakvog rasporeda, ali opet je nekako bezveze

Reds8c
Wednesday, 01.01.2020
13:02

äxwell
Sunday, 29.12.2019
20:35

Ajde jednom da i u nasu korist radi. Bio bi red.

nenadnenad1234
20:10

Ti 100+ puta da gledas usporeni snimak bez onih linija i raznih pomagala i dalje bi vise bio ubedjen da je ofsajd nego da nije.
Ako ce se na ovaj nacin koristiti VAR, mora se nadje neki kompromis.
Idealno bi mozda bilo da se "ukrade" celendz kao sto ima u NBA-u, odbojci i tenisu, ali je samo pitanje koja "kazna" bi trebala da bude ako tim koji je trazio isti nije u pravu.

RaZZoR (6x)
20:05

Milimetarski ofsajd, ja sam davno rekao da ovo sudci i var ne treba da gledaju, cim imas ovakav ofsajd nek bude gol ali ako se igra po pravilu onda tako nek bude, kako se sudi svima nek se sudi i Liverpulu, ako je ofsajd ofsajd je dal miletarski il ne tako da unaprijed ohladite

po cetvrtu zvjezdicu
22:42

Milimetar ako je onda je !!!I

Man united
23:47

То је увек и свирано као линија. А не, сад под микроскоп гледају да ли је милиметар прешао.

CFC-Macedonia
19:58

Itekako osteceni, i ovi su postali kao nekada propala dinastija sa Howard Webom.

RaZZoR (6x)
23:05

18-1-0 jel iko ikad imao taj skor u 19 utakmica pitam jos jednom navijaca koji navija za tim koji kuci gubi od vesthema,bormuta,sautemptona ( ekipe koje se grcevito bore za opstanak) pitam jos jednom jel imao ko slican bar skor ? Nije niko nikad. Zavezi

InSanity
19:56

Asistenicija cista. Ponistavali su i LFC takve golove ove sezone. Ne vidim u cemu je problem.

REV
19:42

I ruka (ne moze to da bude rame) i ofsajd.

äxwell
20:31

"Ne moze da bude rame"? Zasto? Zasto ne moze kada je bilo rame? hahahahaha

REV
23:59

Pogresio sam, na osnovu ovog snimka mi je delovalo da je bila ruka, a tek pre pola sata sam pogledao i na Jutjubu.

REV
23:39

Ipak je bilo rame, kad sam ovo napisao, video sam samo ovaj snimak ovde.

Stefan Lazović
19:40

Ovaj engleski VAR je mnogo smesan. Bitno je ko ima veci nos. A ono vecanje kod gola liverpula da li je ruka je prica za sebe. 5 minuta traje ocigledna stvar