Venger razočaran: "Defanzivci nisu ni skočili"

Izvor: Beta

Trener Arsenala, za razliku od Rodžersa, nije bio zadovoljan nakon meča.

Beta/AP Photo/Jon Super

Trener Arsenala Arsen Venger rekao je da je razočaran remijem, ali da je podela bodova pravedan ishod.

"To je možda fer rezultat, ali razočarani smo što smo primili gol posle takvog kornera.

Utakmica je bila napeta, a mi smo u prvom poluvremenu igrali 'pod kočnicom' i brzo smo gubili loptu. Liverpul je igrao dobro
", rekao je Venger.

"U sudijskoj nadoknadi smo morali da preživimo dva-tri kornera i slobodnih udaraca. Kada su nam dali gol imali smo mnogo defanzivaca okolo i razočaravajuće je što nisu čak ni skočili.

U takvim situacijama želite da svi budu koncentrisani na izvođenje kornera. Moj posao je da pobeđujem, a kada vodite sa 2:1 nekoliko minuta pre kraja, želite da pobedite. Ipak mislim da je rezultat 2:2 pravedan"