Vest Hem iskoristio četiri kiksa, spakovao tri gola i uskočio u top 4!

ponedeljak 05.04.2021.
23:10

Kakva luda sezona i kakva gužba u borbi za Ligu šampiona.

EPA-EFE/Ian Walton

Fudbaleri Vest Hema pobedili su u gostima  ekipu Vulverhemptona rezultatom 3:2 i tako skočili na poziciju koja vodi u Ligu šampiona.

Malo je reći da je ovo savršeno kolo za Vest Hem pošto su direktni rivali u borbi za top 4 kiksnuli. Čelsi i Lester su izgubili, Totenhem remizirao, pa su profitirali Vest Hem i Liverpul.

Večeras je delovalo da je sve gotovo u 38. minutu kada je Vest Hem imao tri  gola prednosti. U šestom minutu pogodio je Lingard, potom u 14. Fornals, a onda je Lingard asistirao Bouvenu za 0:3.

Ipak, nadu Vulvsima vratio je Dendonker u 44. minutu, da bi Silva u 68. pogodio za neizvesnu završnicu.

Vest Hem je uspeo da se odbrani i da sačuva ogromna tri boda u borbi za Ligu šampiona.

Za pozicije tri i četiri vodiće se velika bitka, najsigurniji je Lester sa  56 bodova, sledi Vest Hem sa 52, Čelsi ima 51, Totenhem i Liverpul po 49, Everton 47, uz meč manje.

Spremite se za još jednu ludu završnicu...