subota 25.02.2017.
20:31

Podela bodova između ''stršljenova'' i ''čekićara''.

Beta/AP Photo/Kirsty Wigglesworth

Fudbaleri Votforda i Vest Hema remizirali su rezultatom 1:1 (1:0) u26. kolu Premijer lige.

Votford je do vođstva došao već u trećem minutu golom Troja Dinija iz penala, nakon što je najstrožu kaznu napravio Kuojate.

Do kraja poluvremena, Votford je imao dobre šanse preko Nijanga, dok je na drugoj strani solidan pokušaj imao Snodgras.

Prvi deo igre obeležila je povreda Maura Zaratea koji je u finišu prvog poluvremena iznesen na nosilima, pomoć mu se ukazivala nekoliko minuta, pa je prvi deo igre produžen čak 10.

Još uvek se ne zna koliko će Zarate pauzirati, ali deluje da je u pitanju teža povreda i da će morati na duže odsustvo.

Vest Hem je u drugom poluvremenu uspeo da dođe do važnog boda, pošto je rezervista Andre Aju posle nekoliko minuta na terenu, u 73. pogodio za 1:1.

''Čekićari'' su u finišu ostali sa desetoricom igrača na terenu, pošto je Antonio zaradio drugi žuti i automatski crveni karton.