Partizanov rival u kvalifikacijama za Ligu Evrope ponovo obradovao svoje navijače.

vidi.hu
vidi.hu

Tri dana posle velikog uspeha u Evropi i pobede nad favorizovanim Bordooom, ekipa Marka Nikolića večeras je trijumfovala i u četvrtom kolu mađarskog šampionata.

Videoton je večeras kao gost savladao ekipu Mezokovešda rezultatom 2-0, a briljirao je napadački tandem Lazović -Henti, dok je Marko Šćepović bio na klupi za rezerve.

Vođstvo gostima doneo je Nigerijac Henti u 23. minutu meča, a sve dileme oko ishoda večerašnje utakmice otklonio je naš Danko Lazović, pogotkom u 85. minutu za konačnih 0-2.

Lazović je na terenu proveo svih 90 minuta, a Šćepović nije ulazio u igru.

Ovo je druga pobeda Videotona u četiri odigrana kola, uz dva remija i sa Honvedom deli prvo mesto sa po osam osvojenih bodova.

Zanimljivo je da je u drugom poluvremenu Nikolić izveo iz igre Suljića i Vargu na koje zbog kartona neće moći da računa u prvoj utakmici protiv Partizana. Njihova mesta zauzeli su Sabo, odnosno Solnok.

Videoton: Kovačik, Nego, Fiola, Feješ, Stopira, Suljić (Sabo od 88.), Varga (Solnok od 75.), Patkai, Hadžić, Lazović i Henti (Marić od 60.).