Viljarealu odgovara Madrid, Asenho spasio "Podmornicu"!

nedelja 01.03.2015.
22:50

Real Madrid i Viljareal su odigrali jednu veoma zanimljivu utakmicu u okviru 25. kola Primere, na kraju pobednika nije bilo.

Beta/AP Photo/Andres Kudacki

Viljarealu odgovaraju gostovanja u Madridu, nakon pobede koju su ostvarili protiv Atletiko Madrida danas su uspeli da ostvare nerešen rezultat protiv šampiona Evrope.

Bila je to jedna potpuno otvorena utakmica, nije Viljareal došao samo da se brani protiv moćne ekipe Karla Anćelotija.

Prvo poluvreme nije bilo golova, uz par šansi na obe strane, najbolje su propustili Moreno, Bejl i Varan. Ipak, promene rezultata nije bilo.

Drugo poluvreme je počelo kako se samo poželeti može za Madriđane. Hose Luis Gonzales je svirao penal nakon povlačenja za dres u šesnaestercu, a lopti je naravno prišao Kristijano Ronaldo koji nije imao problem da postigne gol - 1:0.

Imao je Ronaldo još jednu priliku odmah nakon tog penala, ali je Asenho uspeo da odbrani njegov šut i da spasi Viljareal.

Igrao se 64. minut kada je Viljareal izjednačio rezultat. Lopta je došla do šesnaesterca gde je bio Moreno koji veoma oštrim udarcem šutira i cepa mrežu za 1:1, Kasiljas apsolutno ništa nije mogao u tom trenutku.

Ređale su se tada prilike na obe strane, Ronaldo, Bejl, Hese, ali je uvek uspešniji bio Serhio Asenho.

Vieto je imao dobru priliku nakon jednog centaršuta, ali je Iker Kasiljas odlično odbranio.

Do kraja sve žešći napadi Real Madrida, ali bez ikakvog efekta, ostalo je 1:1.