Vlahović dao SEDAM golova za 35 minuta i zaludeo Evropu!

nedelja 25.07.2021.
19:28

Ludilo!

EPA-EFE/CLAUDIO GIOVANNINI

Dušan Vlahović je pomerio sve granice - danas je postigao SEDAM golova za poluvreme!

Fiorentina je danas pobedila niželigaša Folinji rezultatom 11:0, a Vlahović je izdominirao u drugom poluvremenu, kada je i ušao u igru.

Tek što je ušao, Vlahović je odmah dao dva gola, u 46. i 47. minutu, a potom nastavio da rešeta u 55, 69 (penal), 71, 78. i 80. minutu.

Nije tajna da je Vlahovićeva budućnost u Firenci neizvesna i da klub neće lako uspeti da ga zadrži i da se odupre ponudama brojnih klubova.

Nakon što je postigao sedam golova za 35 minuta, makar i protiv niželigaša, vest se brzo proširila društvenim mrežama i izazvala brojne reakcije.

Kao što možete videti, navijači brojnih klubova ga priželjkuju, neki smatraju da je idealna zamena ako ne može da stigne Haland (u Čelsi), pa sve u svemu, deluje nemoguće da Duci ostane u Fiorentini ovog leta.

Žele ga i navijači Liverpula, Totenhema...