Vranješ akter novog incidenta, davio ga saigrač?!

nedelja 07.06.2020.
22:55

Utakmica je završena ''miroljubivim'' rezultatom, ali tokom meča bilo je burno u ekipi AEK-a.

Epa/Christian Hofer

Dva derbija odigrana su večeras u 27. kolu šampionata Grčke, u okviru plej-of zone.

Preneli smo ranije večeras da je Olimpijakos kao gost savladao ekipu PAOK-a sa 1:0 i uvećao prednost na vrhu tabele na čak 17 bodova razlike, a nešto kasnije završena je i utakmkica u Atini, između gradskih rivala AEK-a i Panatinaikosa.

Taj meč okončan je rezultatom 1:1, Mačeda je u 65. minutu doneo prednost Panatinaikosu, a konačnih 1:1 postavio je Livaja, osam minuta kasnije.

Osim golova, utakmicu je obeležio i incident u ekipi AEK-a u 23. minutu, kada je Vranješ zakačio ramenom saigrača Verdea, a ovaj ga je snažno uhvatio za vrat! Očigledno, tinjao je odranije neki sukob između njih dvojice, koji je tada samo kulminirao, ali saigrači su ih brzo smirili.

Dodajmo još da je u ekipi AEK-a svih 90 minuta odigrao i bivši vezista Crvene zvezde Nenad Krstičić.