Vule Jovanović nije mogao da poželi lepši debi, Monako melje!

utorak 07.02.2017.
20:53

Odigrane su dve utakmice vanrednog, 24. kola Lige 1, a u centru pažnje za nas je Vukašin Jovanović.

Bivši fudbaler Crvene zvezde Vukašin Jovanović debitovao je večeras u ekipi Bordoa u velikoj pobedi rezultatom 4:0.

Bordo je gostovao u Kanu, a Jovanović je odigrao svih 90 minuta, a njegov tim nije primio gol, što je svakako super vest za ''žirondince''.

Strelci za Bordo bili su Rolan u 11, Kamano u 22. i 63. i Plašil u 90. minutu, pa je Bordo sada skočio na deobu šestog mesta sa 36 bodova, koliko ima i Sent Etjen

U drugom meču, Monako je nastavio seriju pobeda, pošto je takođe kao gost savladao Monpelje rezultatom 2:1.

Monako je brzo došao do dva gola prednosti preko Glika i Mbapea, a konačnih 1:2 postavio je Hilton u 47. minutu.

U finišu je Monako ostao sa igračem manje pošto je Džemerson dobio drugi žuti karton, ali promene rezultata nije bilo.

Monako je ostao lider na tabeli sa 55 bodova, šest više od PSŽa i Nice koji imaju i meč manje.