Vulvsi na vrhu, Luku Milivojevića čeka ozbiljno "hlađenje"!

petak 30.10.2020.
23:01

Luka pocrveneo, nadamo se da će Portugalac biti dobro.

Fudbaleri Vulverhemptona pobedili su na svom stadionu Kristal Palas rezultatom 2:0 (2:0), ali je u senci ove pobede crveni karton Luke Milivojevića.

Srpski reprezentativac je u finišu meča neoprezno startovao nad Mutinjom, doduše, zakačio je i loptu, ali je svom silinom uklizao i na članak Portugalca i zasluženo je zaradio isključenje. Jasno je da ga zbog ovog starta i direktnog crvenog kartona čeka minimum tri utakmice suspenzije.

Vulvsi su prethodno osigurali pobedu još u prvom poluvremenu, u kom su blistali strelci Podense i debitant Ait Nuri.

U 18. minutu Podense je prošao po desnom boku i centrirao, lopta je došla do Nurija koji iz prve zateže u dalji ugao za 1:0.

Na sličan način, devet minuta kasnije, Neto je ovaj put probio, a Podense bio taj koji je na drugoj stativi sačekao loptu i lagano je smestio u mrežu.

Mogli su Vulvsi da postignu još koji pogodak, Raul Himenez je imao dve prilike, ali promene nije bilo.

Vulvsi su ovom pobedom privremeno skočili na deobu prvog mesta sa 13 bodova, koliko imaju i Everton i Liverpul sa utakmicom manje.

Kristal Palas je ostao na sredini tabele sa tri boda manje, što samo pokazuje da će ova sezona biti nikad ujednačenija i luđa do samog kraja.